Giyotin Makas Kesim

Giyotin Makas Kesim

TOLUHAN

Giyotin Makas Kesim
Giyotin makas kesim, bugün içinde bulunduğumuz pek çok binada kullanılan ve çelik konstrüksiyonlarda yer alan dikkate değer bir kesimdir. Yaygın kullanılan bir kesme yöntemi olan giyotin kesim için çift bıçağa sahip olma özelliğinden dolayı, “Çift taraflı” adıyla da anılmaktadır. Geçmişte manuel olarak çalışan giyotin kesimi, CNC teknolojisinin üretimde yerini almasıyla birlikte bilgisayarlı çalışma sistemine dahil olarak standart ve verimli bir ürünün oluşturulması için başarılı bir ekipman olarak ortaya çıkmaktadır.


İncele
Abkant Büküm

Abkant Büküm

TOLUHAN

Abkant Büküm
Son yıllarda teknolojideki gelişmelerle birlikte kesim işlerinde artan ince işçiliğin en güzel örneklerinden bazıları artık abkant büküm makineleri ile çıkarılabiliyor. Bilgisayar ve CNC teknolojisinin bir araya gelmesi, el işçiliğinden daha detaylı ve daha standart üretime ulaşmayı sağlıyor. Çeşitli kalınlıklarda sac üzerinde yapılacak olan işlemler için kullanılan bu yöntem, dünyada da oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor.


İncele
Plazma Kesim

Plazma Kesim

Plazma Kesim

Plazma Kesim
Kesim teknolojileri içinde sıkça tercih edilen plazma kesim, kendine has özellikleriyle dikkat çekiyor. Diğer kesim yöntemlerine göre daha rekabetçi bir nitelik taşıyan plazma kesim işlemi, tüm iletken metallere uygulanabilme özelliğine sahip olmasından dolayı hem ülkemizde hem de dünyada birçok firma tarafından başlıca tercih edilen kesim yöntemlerinden biridir.


İncele
Lazer Kesim

Lazer Kesim

Lazer Kesim

Lazer Kesim Teknolojisi
Lazer ışını elde edildikten sonra lazerin uygulama alanları da gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Mühendislikte lazer daha çok delme ve kesme işlemlerinde kullanılmaktadır. Lazer kullanımı ile yapılan üretimlerde otomasyon sağlanırken, üretim esnasında gerçekleşen hatalar da büyük ölçüde ortadan kaldırılmaktadır.


İncele

Mustafa ŞAHİN

0532 408 03 46

 

 

Mail : info@toluhangroup.com

Tel: 0332 346 02 33

Kurumsal

Copyright 2020 toluhangroup.com - Tüm hakları saklıdır.
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X